Хмарний майнінг в Україні посів третє місце в світі за кількістю користувачів

Згідно з новим звітом компанії TokenInsight, опублікованому в п’ятницю, число унікальних відвідувачів сервісів хмарного майнінгу серед росіян – приблизно 130 000, в той час як материковий Китай показує близько 80 000 чоловік. Після них слід Україна з 56 000 унікальними щомісячними користувачами.

Фактично, за даними, отриманими від SimilarWeb, кількість унікальних відвідувачів в місяць в Росії майже вдвічі перевищує аналогічний показник материкового Китаю.

Схоже, що майбутнє хмарного майнінга біткоїна належить Росії, а не Китаю. Україна зайняла третє місце, враховуючи шалену різницю в кількості населення з Китаєм. Це твердження спростовує поширену думку про те, що Китай є єдиним домінуючим гравцем в індустрії майнінгу BTC.

Для хмарному майнінга користувачі орендують комп’ютерну систему, що належить комусь іншому, і використовують хеш-потужності комп’ютера для здобування криптовалюти. Відповідно, користувачеві не потрібно турбуватися про значні витрати на майнінг, тобто про покупку спеціальної майнінговой установки і пошуку місця для її розміщення.

Аналізуючи поведінку користувачів на сайтах для хмарного майнінгу, в TokenInsight виявили, що, незважаючи на те, що число щомісячних унікальних відвідувачів на материковому Китаї досить високе, відвідуваність в Росії вище.

«Це відображає великий інтерес до продуктів хмарного майнінгу за межами Китаю», – вважає аналітик TokenInsight Джонсон Сюй.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *