Полтавський фокусник показує мистецтво мікромагії: спробуйте розгадати
11 серпня, 14:42

Олександр Трофименко займається фокусами, для людей це – позитивні емоції, але за ними – роки щоденних тренувань. Розробляє власні фокуси, на які може піти навіть до одного місяця.

Полтавець Олександр Трофименко показує фокуси. Те, що він робить, називають мікромагією – майстерністю рук. Для Полтави це – дивина.

"Я почав займатися фокусами в кінці дев'ятого класу. Мені друг показав фокус, він був простий – з гумкою. Я цілий тиждень намагався його розгадати. Я просто жив цією ідеєю, але все-таки розгадав", – розповідає фокусник.

Хлопець почав тренуватися на фокусах західних майстрів, але підлаштовував їх під себе та додавав своєї "магії". Каже, що спочатку було надзвичайно складно. Узагалі на розробку одного фокуса може піти від одного дня до місяця.

Олександр запропонував показати один зі своїх фокусів із поролоновими кульками. Він поклав журналісту в руку одну кульку, а коли розкрилася долоня – їх вийшло вже дві.

Хлопець показав іще кілька цікавих фокусів.

Каже, що любить дивитися на реакцію людей, тому може підійти до людини просто на вулиці. Так і познайомився зі своєю дівчиною. Говорить, що іноді може залишатися фокусником із друзями, близькими та навіть викладачами.

"Був такий випадок: прийшов ставити залік до людини, яка бачила мене за фокусами. Він не захотів ставити залік, доки я не показав йому і його колегам фокуси. У результаті – поставив", – посміхаючись, говорить хлопець.

Олександр додає, що фокуси – це завжди позитивні емоції, але заради них варто щодня працювати над собою по кілька годин, тренувати мозок, розминати пальці.

Фокусник вирішив поділитися секретом, як же насправді в нього виходять фокуси. Як виявилося, йому допомагає друг Жора – третя маленька рука. Цей секрет є також фокусом.

Попри своє незвичайне захоплення, що вже стало професією, Олександр навчається на інженера-технолога, та все ж таки в планах – стати великим у мистецтві ілюзії.

Діана Лагута, Максим Страшко, Артур Шибалов, "Громадське ТБ. Полтава"

"LOAD BANNERS". Banners are not found