Слічий експеримент у справі про смертельну ДТП таки відбувся
17 липня, 11:40

Після дев'яти місяців розслідування слідчі все ж провели експеримент, аби встановити істину у справі, що стосується смертельної ДТП у Рибцях.

13 липня вийшов сюжет "Громадського ТБ. Полтава", в якому розповідалося про тривале безрезультатне розслідування справи в Рибцях, де 8 листопада минулого року насмерть збили 33-річного чоловіка.

Розслідування йшло дев'ять місяців, але офіційну підозру у злочині нікому не вручили, попри те, що в скоєнні ДТП зізнався місцевий мешканець.

У прокуратурі та поліції журналістам пояснювали, що чекають сприятливих погодних умов для проведення експерименту, оскільки того фатального вечора йшов дощ. Як зазначали поліціянти, протягом дев'яти місяців розслідування придатна погода була всього лише тричі. Однак через неможливість адвокатів бути присутніми під час проведення експерименту, він і не відбувся.


13 липня, у темну пору доби, почався дощ. За інформацією мами загиблого Людмили Решетько, того ж вечора слідчі виїхали на місце події та провели експеримент з 22:30 до 00:00. У ньому взяв участь місцевий мешканець (який сказав, що саме він був водієм машини, яка насмерть збила чоловіка), його адвокат та рідні загиблого. Адвокат потерпілих не взяв участь в експерименті — вкотре не зміг.

Експеримент проводили для того, аби, зокрема, визначити, чи міг водій уникнути зіткнення, яка в той момент була видимість, тощо.

Відтак, після проведеного слідчого експерименту, аби встановити істину у справі та передати матеріали до суду, слідчим тепер необхідно відправити автомобіль на автотехнічну експертизу.

Ольга Дудка