Будівлю в центрі міста шахрайським шляхом перереєстрували на київську фірму
06 квітня, 11:55

Арештоване приміщення банку перереєстрували на приватне підприємство за підробленими документами.

Будівлю на вул. Стрітенській, 23 на підставі підроблених документів перереєстрували на київське ТОВ “Торговий дім “Делікатеси Київщини”. Вартість приміщення — понад 10,7 млн грн. Про це повідомила прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Ця будівля з 2006 року належить ПАТ “ВіЕйБі Банк”. У червні 2014 року її передали в іпотеку Національному банку України.

27 березня цього року стало відомо, що невстановлені особи припинили арешт та іпотеку нерухомості. Для цього вони несанкціоновано використали електронний цифровий підпис державного виконавця одного з відділів державної виконавчої служби у Харківській області. Заяву на перереєстрацію, начебто, подало ПАТ “ВіЕйБі Банк”. Хоча за інформацією уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, жодних заяв про внесення записів Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна не надавалося.

28 березня державний реєстратор одного з комунальних підприємств на території Полтавської області до Реєстру речових прав на нерухоме майно зареєстрував право власності на майно за приватною київською фірмою ТОВ “Торговий дім “Делікатеси Київщини” на підставі явно підробленого Акту прийому-передачі майна від ПАТ “ВіЕйБі Банк”.

Станом на 5 квітня ПАТ “ВіЕйБі Банк” подав скаргу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України та заяву до поліції про вчинення кримінального правопорушення з клопотанням про вжиття заходів забезпечення кримінального провадження, шляхом накладення арешту на це майно.

Ольга Семенко, "Poltavske.TV"